vukovarsko srijemska županija

vinkovci.com.hr
 

Vinkovci

 
Portal Vinkovci Vinkovci
Osvježeno
19:00
Lis
2017
16

Vinkovci › Gradske vijesti › vukovarsko srijemska županija

Vinkovci Alba  banner 811 x 184
Vinkovci Priprema vinkovci, vusb
Vinkovci 811x184
 
 
Zadnje vijesti
Najnoviji videi
 
Ekološko sredstvo za impregnaciju, hidrofobiranje, domašćivanje i čišćenje kože - obuća - Vinkovci, vinkovci.com.hr Ekološko sredstvo…
Ekološko sredstvo…
Ekološko sredstvo za impregnaciju, hidrofobiranje, domašćivanje i čišćenje kože - obuća - Vinkovci, vinkovci.com.hr Ekološko sredstvo…
Ekološko sredstvo…
Ekološko sredstvo za impregnaciju, hidrofobiranje, domašćivanje i čišćenje kože - remen - Vinkovci, vinkovci.com.hr Ekološko sredstvo…
Ekološko sredstvo…
Ekološko sredstvo za impregnaciju, hidrofobiranje, domašćivanje i čišćenje kože - Kožne jakne - Vinkovci, vinkovci.com.hr Ekološko sredstvo…
Ekološko sredstvo…
Recepti
Ovako sočne palačinke još niste probali - Vinkovci, vinkovci.com.hr Ovako sočne palačinke…
Ako su vam dosadile obične…
Što sve trebate znati o cvijetu soli? - Vinkovci, vinkovci.com.hr Što sve trebate znati…
RECEPT MATE JANKOVIĆA
Sva lica kuhanog vina: Crveno, slatko s medom - Vinkovci, vinkovci.com.hr Sva lica kuhanog vina:…
Priprema: Stavite vino,…
Bruskete s jagodama, kozjim sirom i balsamicom - Vinkovci, vinkovci.com.hr Bruskete s jagodama,…
Kozji sir i jagode. Da!…
Igre, igrice
Sviraj mi sviraj… - Vinkovci, vinkovci.com.hr Sviraj mi sviraj…
Pretvorite se u pravog…
Scooby-Doo - Strašni dvorac - Vinkovci, vinkovci.com.hr Scooby-Doo - Strašni…
Scooby Doo i ekipa
Super Mario Castle - Vinkovci, vinkovci.com.hr Super Mario Castle
Super Mario avantura
Bubblez - Vinkovci, vinkovci.com.hr Bubblez
Za one koji vole šarene…
GOOGLE REKLAME
 
Pčelarima isplaćeno 14 milijuna kuna
Lis
16

Pčelarima isplaćeno 14 milijuna kuna

Proizvođačima – korisnicima mjera u sektoru pčelarstva, Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju isplatila je ukupno 14 milijuna i 119 tisuća kuna za 2017. godinu. Naime, Nacionalni pčelarski…

Na VI. Forumu regija Poljske i Hrvatske u Toruńu župan Božo Galić održao prezentaciju o uključivanju
Lis
16

Na VI. Forumu regija Poljske i Hrvatske u Toruńu župan Božo Galić održao prezentaciju o uključivanju

Tijekom svojeg boravka u Toruńu i sudjelovanja na VI. Forumu regija Poljske i Hrvatske, župan Božo Galić sastao se s maršalekom Wielkopolskog vojvodstva Marekom Wozniakom. Kako Vukovarsko-srijemska županija ima prijateljske…

Zamjenik župana Damir Barna sudjelovao na Konferenciji o prometnoj povezanosti u Bruxellesu
Lis
12

Zamjenik župana Damir Barna sudjelovao na Konferenciji o prometnoj povezanosti u Bruxellesu

U okviru Europskog tjedna regija, u Europskom parlamentu je održana konferencija na temu „Zajedno do EU fondova – za bolju prometnu povezanost“.  Organizatori konferencije su Dubrovačko-neretvanska, Brodsko-posavska,…

Znanstveni forum “Pametnim specijalizacijama do pametnog rasta”
Lis
11

Znanstveni forum “Pametnim specijalizacijama do pametnog rasta”

U Osijeku u organizaciji Ekonomskog fakulteta i Hrvatske udruge poslodavaca održan znanstveni forum pod nazivom "Pametnim specijalizacijama do pametnog rasta". Na skupu se raspravljalo o poziciji hrvatskog gospodarstva u…

Mentorstvo u knjižničarstvu
Lis
10

Mentorstvo u knjižničarstvu

Mentoriranje i mentorska praksa: koliko nam je mentoriranje važno?, naziv je radionice koja je okupila veliki broj knjižničara narodnih i školskih biblioteka s područja cijele naše županije. Radionicu su u Odjelu za…

Obilježen Dan ružičaste vrpce
Lis
09

Obilježen Dan ružičaste vrpce

Prve subote u listopadu u Hrvatskoj se obilježava Dan ružičaste vrpce. Akcija je to kojom se želi skrenuti pozornost javnosti na rano otkrivanje raka dojke od koje u svijetu godišnje oboli više od milijun i pol žena,…

Župan Božo Galić organizirao svečani prijem povodom Dana učitelja
Lis
09

Župan Božo Galić organizirao svečani prijem povodom Dana učitelja

Kao i svake godine, vukovarsko-srijemski župan Božo Galić upriličio je svečano primanje za ravnatelje srednjih i osnovnih škola povodom Svjetskog dana učitelja. Svi oni predstavljaju svoje kolege učitelje i nastavnike…

2. međužupanijski sastanak u Vukovaru
Lis
09

2. međužupanijski sastanak u Vukovaru

U sklopu projekta „U čem’ je problem?” u Vukovaru je održan 2. međužupanijski sastanak projektnih partnera, suradnika i mladih sa područja tri županija Sisačko-moslavačke, Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske.…

Projektom do bržega zapošljavanja mladih
Lis
06

Projektom do bržega zapošljavanja mladih

U vukovarskom područnom uredu Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje održan je drugi međužupanijski sastanak sudionika Erasmus + projekta "U čem´ je problem?" Sudjelovali su predstavnici područnih ureda iz Vukovara, Osijek…

Vukovarsko-srijemsku županiju posjetilo izaslanstvo Saudijske Arabije
Lis
05

Vukovarsko-srijemsku županiju posjetilo izaslanstvo Saudijske Arabije

Skupina Saudijskoarapsko-hrvatskog prijateljstva organiziralo je boravak Savjetodavne skupštine Kraljevine Saudijske Arabije u Republici Hrvatskoj i tom prigodom u nekoliko dana obišli su više lokacija, pa tako i Vukovarsko-srijemsku…

Rezultati projekta EDWARD
Lis
05

Rezultati projekta EDWARD

Projekt EDWARD koji je prvi put prošle godine pokrenula Europska mreža prometne policije (TISPOL) završio je 21. rujna obilježavanjem Europskog dana bez poginulih u prometu. Kao članica TISPOL-a i hrvatska je policija…

Međunarodni dan promatranja ptica
Lis
05

Međunarodni dan promatranja ptica

Obilježavanje Međunarodnog dana promatranja ptica na inicijativu Javne ustanove za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Vukovarsko-srijemske županije,  upriličeno je u suradnji s osnovnom školom „Ivan…

Obilježena godišnjica stradanja naselja Čakovci
Lis
03

Obilježena godišnjica stradanja naselja Čakovci

Mještani Čakovaca obilježili su Dan stradanja u Domovinskom ratu kada je 30. rujna 1991. godine pala prva žrtva u tom selu, a ukupno je 13 mještana utkalo svoje živote u temelje slobodne Hrvatske. Polaganjem vijenaca…

„Jesen u Lici“
Lis
03

„Jesen u Lici“

U organizaciji Upravnog odjela za poljoprivredu i infrastrukturu proizvođači  tradicijskih proizvoda Vukovarsko-srijemske županije predstavili su se na 19. eko-etno izložbi „Jesen u Lici“ koja se održavala od…

Obilježena tužna obljetnica pada sela Petrovci
Lis
03

Obilježena tužna obljetnica pada sela Petrovci

01. listopada 1991. prije 26 godina mjesto Petrovci je posustalo pred srpskim agresorom koji je odnio velike žrtve mještana Petrovaca. Tijekom polaganja vijenaca na mjesnom groblju Petrovci u ime Vukovarsko-srijemske županije…

Izmještanje gnijezda
Ruj
29

Izmještanje gnijezda

S početkom sezone grijanja, gnijezda bijele rode na dimnjacima objekata u našoj županiji predstavljaju smetnju i potencijalnu opasnost. Zbog toga je potrebno sigurno izmještanje gnijezda uz zadovoljavanje određene formalne…

Za kilogram žira Hrvatske šume daju osam kuna bruto
Ruj
29

Za kilogram žira Hrvatske šume daju osam kuna bruto

Hrvatske šume (HŠ) u ponedjeljak, 2. listopada, počet će preuzimanje žira prikupljenog u priznatim sjemenskim sastojinama. Sjemenski materijal treba biti zdrav, bez vidljivih oštećenja i nezaražen, a u HŠ-u napominju…

Raspisan poziv za sufinanciranje lokalnih razvojnih projekata iz ESI fondova
Ruj
28

Raspisan poziv za sufinanciranje lokalnih razvojnih projekata iz ESI fondova

Program pripreme lokalnih razvojnih projekata prihvatljivih za financiranje iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova – prva je to bila tema danas održane Koordinacije župana, gradonačelnika i načelnika u Vukovaru.…

U Otoku obilježen Dan policije
Ruj
28

U Otoku obilježen Dan policije

Slavi se blagdan sv. Mihovila, zaštitnika policije. Policijska uprava vukovarsko-srijemska ovaj je dan obilježila polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća u Vinkovcima i Otoku gdje je i upriličen središnji događaj obilježavanja…

Obavijest kandidatima o preuzimanju i uzgoju luka češnjaka
Ruj
26

Obavijest kandidatima o preuzimanju i uzgoju luka češnjaka

Obavještavaju se kandidati, krajnji korisnici OPG-ova, kako će se preuzimanje češnjaka za uzgoj i proizvodnju održati dana 28.09.2017. (četvrtak) s početkom u 16.00 sati u zgradi Vukovarsko-srijemske županije u Vukovaru,…

 1 2 3 >  Zadnji

 

Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
 
Sveta tri kraljaNova godinaZaštita prava autora i korisnikaPredstavljanje knjige Marijana AlmašaFil Tilen po prvi puta u VinkovcimaSveti StjepanBožić
 
vinkovci.com.hr preporuča
Studio keramike Prag - tečaj keramike
 
Online izdanje - i do 80% popusta
Glas Istre Današnje izdanje (i do 80% popusta) Novi List Današnje izdanje (i do 80% popusta) Zadarski List Današnje izdanje (i do 80% popusta)
 
Horoskop - vinkovci.com.hr
 
 
Anketa je zatvorena
 
FACEBOK
 
Tweets by vinkovci (@vinkovci)

 

Vinkovci › Gradske vijesti › vukovarsko srijemska županija