1 x Internet Marketing Specialist (m/ž)

vinkovci.com.hr

Vinkovci

Portal Vinkovci Vinkovci
Osvježeno
16:03
Svi
2015
25

Vinkovci › Posao › Marketing › 1 x Internet Marketing Specialist (m/ž)

Vinkovci Baner811x184

ostalo
Objavljeno: 02.07.2012
Rok prijave:
Potrebnih zaposlenika: 1
Potrebna stručna sprema: Srednja škola

Poslodavac: Obrt za informatiku i marketing Alba
Mjesto objavljanja posla: Vukovarsko-srijemska županija
Adresa:
Telefon:
Email: info@alba-marketing.hr

Obrt za informatiku i marketing Alba preko 10 godina radi na području Interneta. Klijentima nudimo kompletna rješenja koja uključuje potpunu brigu oko idejnog rješenja, planiranja i provođenja niza aktivnosti za najkvalitetnije predstavljanje njihove tvrtke ili brenda na Internetu, od samog web dizajna do provođenja online kampanja. www.alba-marketing.hr

Opis posla
Zahvaljujući predanom radu rastemo iz godine u godinu i u potrazi smo za osobom koja bi nam se pridružila u timu zaduženom za Internet Marketing na sljedećim poslovima:

  • - planiranje, organizacija i izvršavanje oglašivačkih i promotivnih kampanja na Internetu
  • - prodaja idejnih rješenja za prezentaciju tvrtki, osoba putem Internet stranica

Uvjeti
Što očekujemo:

  • - iskustvo u radu na poslovima   Internet Marketinga
  • - odlično poznavanje sustava za administraciju web stranica (CMS)
  • - poznavanje društvenih mreža i osnova komunikacije na društvenim mrežama
  • - poznavanje principa i modela online oglašavanja (PPC, banneri, sponzorirani članci)
  • - poznavanje osnova strukture web stranica kao i Interneta
  • - istaknut interes za marketing i inovativnost

Tražimo sposobnu i samoinicijativnu osobu koja će svojim radom i idejama doprinijeti radu kao i svom osobnom i profesionalnom razvoju. Idealna kandidatkinja ili kandidat ima iskustvo u navedenim poslovima, samostalan/a je u svome radu i trudi se biti u toku s novostima i trendovima na području Interneta, online i društvenih medija. Od kandidata očekujemo da su upoznati s osnovama marketinga i poznaju online mogućnosti oglašavanja; tradicionalne i inovativne.

Dodatne sposobnosti i osobine su dobrodošli pa nas iznenadite životopisom!
Stručna sprema:    Srednja stručna sprema
Vozačka dozvola:    B
Vještine:Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:

  • - stimulativna primanja s mogućnošću napredovanja
  • - edukacije i sudjelovanje na tematskim konferencijama te rad na profesionalnom razvoju
  • - rad u opuštenom timskom okruženju s mladim ljudima
  • - sudjelovanje na inovativnim projektima

Vrsta zaposlenja: honorarni poslovi,  Stalni radni odnos

Molimo Vas da pošaljete svoju zamolbu i životopis na e-mail.

Nepotpuno prijave nećemo uzimati u obzir!

ostalo
Objavljeno: 08.05.2012

Kako se pripremiti za prvi intervju?

Ime i prezime: -
Mjesto objavljanja posla:

Nema gore situacije nego kad na intervju dođete bez da ste se potrudili saznati kod koga idete na razgovor i čime se tvrtka bavi.

Uzmite si vremena i na internetu prikupite što više informacija o tvrtki u koju dolazite na razgovor: čime se bavi, koji su njeni poslovi i proizvodi, uspjesi tvrtke. Sve te informacije olakšati će vam odgovore na neka pitanja.

Sve počinje od prvog dojma. Odjeća i obuća moraju biti primjereni situaciji. Vaše držanje mora pokazivati da imate samopouzdanje, kompetenciju te da ste samostalni, samouvjereni i motivirani raditi posao za koji ste se prijavili.

Sugovornika trebate gledati u oči i prilikom rukovanja imati čvrst stisak ruke.

Na intervjuu možete očekivati razno razna pitanja i nije se moguće na sve pripremiti. No navesti ćemo nekoliko osnovnih pitanja:

- Recite mi nešto o sebi.

- Koje su vaše prednosti?

- Koje su vaše slabosti?

- Zašto želite ovaj posao?

- Gdje se vidite za pet godina?

- Kakva je vaša idealna tvrtka?

- Što vas je privuklo kod ove tvrtke?

- Zašto bismo trebali zaposliti baš vas?

- Što vam se na posljednjem poslu najmanje sviđalo?

- Kada ste bili najzadovoljniji poslom?

- Što vi možete učiniti za nas, a ostali kandidati ne mogu?

- Koje su bile vaše odgovornosti na vašem posljednjem poslu?

- Zašto odlazite sa sadašnjeg posla?

- Što znate o našoj industriji?

- Što znate o našoj tvrtki?

- Jeste li se voljni preseliti?

- Koliku plaću tražite?

- Imate li nekih pitanja?

Internet bonton Sestrinstvo Mehatronika Porast.hr – imovinsko savjetovanje Superna - Izrada EU projekata, poboljšanje poslovanja, savjetovanje

Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci

Sveta tri kraljaNova godinaZaštita prava autora i korisnikaPredstavljanje knjige Marijana AlmašaFil Tilen po prvi puta u VinkovcimaSveti StjepanBožić

vinkovci.com.hr preporuča
Web hosting

Online izdanje - i do 80% popusta
Jutarnji List Današnje izdanje (i do 80% popusta) Sportske Novosti Današnje izdanje (i do 80% popusta) Slobodna Dalmacija Današnje izdanje (i do 80% popusta)

Horoskop - vinkovci.com.hr

Sviđa li Vam se novi izgled portala?
  •   Da
  •   Ne

REKLAME

inFarkturiranje

eTarget REKLAME