1 x Internet Marketing Specialist (m/ž)

Vinkovci Eposlovanje-iip
Novo: 01.10.2014  u  19:00

Vinkovci › Posao › Marketing › 1 x Internet Marketing Specialist (m/ž)

ostalo
Objavljeno: 02.07.2012
Rok prijave:
Potrebnih zaposlenika: 1
Potrebna stručna sprema: Srednja škola

Poslodavac: Obrt za informatiku i marketing Alba
Mjesto objavljanja posla: Vukovarsko-srijemska županija
Adresa:
Telefon:
Email: info@alba-marketing.hr

Obrt za informatiku i marketing Alba preko 10 godina radi na području Interneta. Klijentima nudimo kompletna rješenja koja uključuje potpunu brigu oko idejnog rješenja, planiranja i provođenja niza aktivnosti za najkvalitetnije predstavljanje njihove tvrtke ili brenda na Internetu, od samog web dizajna do provođenja online kampanja. www.alba-marketing.hr

Opis posla
Zahvaljujući predanom radu rastemo iz godine u godinu i u potrazi smo za osobom koja bi nam se pridružila u timu zaduženom za Internet Marketing na sljedećim poslovima:

  • - planiranje, organizacija i izvršavanje oglašivačkih i promotivnih kampanja na Internetu
  • - prodaja idejnih rješenja za prezentaciju tvrtki, osoba putem Internet stranica

Uvjeti
Što očekujemo:

  • - iskustvo u radu na poslovima   Internet Marketinga
  • - odlično poznavanje sustava za administraciju web stranica (CMS)
  • - poznavanje društvenih mreža i osnova komunikacije na društvenim mrežama
  • - poznavanje principa i modela online oglašavanja (PPC, banneri, sponzorirani članci)
  • - poznavanje osnova strukture web stranica kao i Interneta
  • - istaknut interes za marketing i inovativnost

Tražimo sposobnu i samoinicijativnu osobu koja će svojim radom i idejama doprinijeti radu kao i svom osobnom i profesionalnom razvoju. Idealna kandidatkinja ili kandidat ima iskustvo u navedenim poslovima, samostalan/a je u svome radu i trudi se biti u toku s novostima i trendovima na području Interneta, online i društvenih medija. Od kandidata očekujemo da su upoznati s osnovama marketinga i poznaju online mogućnosti oglašavanja; tradicionalne i inovativne.

Dodatne sposobnosti i osobine su dobrodošli pa nas iznenadite životopisom!
Stručna sprema:    Srednja stručna sprema
Vozačka dozvola:    B
Vještine:Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:

  • - stimulativna primanja s mogućnošću napredovanja
  • - edukacije i sudjelovanje na tematskim konferencijama te rad na profesionalnom razvoju
  • - rad u opuštenom timskom okruženju s mladim ljudima
  • - sudjelovanje na inovativnim projektima

Vrsta zaposlenja: honorarni poslovi,  Stalni radni odnos

Molimo Vas da pošaljete svoju zamolbu i životopis na e-mail.

Nepotpuno prijave nećemo uzimati u obzir!

ostalo
Objavljeno: 08.05.2012

Kako se pripremiti za prvi intervju?

Ime i prezime: -
Mjesto objavljanja posla:

Nema gore situacije nego kad na intervju dođete bez da ste se potrudili saznati kod koga idete na razgovor i čime se tvrtka bavi.

Uzmite si vremena i na internetu prikupite što više informacija o tvrtki u koju dolazite na razgovor: čime se bavi, koji su njeni poslovi i proizvodi, uspjesi tvrtke. Sve te informacije olakšati će vam odgovore na neka pitanja.

Sve počinje od prvog dojma. Odjeća i obuća moraju biti primjereni situaciji. Vaše držanje mora pokazivati da imate samopouzdanje, kompetenciju te da ste samostalni, samouvjereni i motivirani raditi posao za koji ste se prijavili.

Sugovornika trebate gledati u oči i prilikom rukovanja imati čvrst stisak ruke.

Na intervjuu možete očekivati razno razna pitanja i nije se moguće na sve pripremiti. No navesti ćemo nekoliko osnovnih pitanja:

- Recite mi nešto o sebi.

- Koje su vaše prednosti?

- Koje su vaše slabosti?

- Zašto želite ovaj posao?

- Gdje se vidite za pet godina?

- Kakva je vaša idealna tvrtka?

- Što vas je privuklo kod ove tvrtke?

- Zašto bismo trebali zaposliti baš vas?

- Što vam se na posljednjem poslu najmanje sviđalo?

- Kada ste bili najzadovoljniji poslom?

- Što vi možete učiniti za nas, a ostali kandidati ne mogu?

- Koje su bile vaše odgovornosti na vašem posljednjem poslu?

- Zašto odlazite sa sadašnjeg posla?

- Što znate o našoj industriji?

- Što znate o našoj tvrtki?

- Jeste li se voljni preseliti?

- Koliku plaću tražite?

- Imate li nekih pitanja?

pretraži portal...
Kontaktirajte uredništvo portala grada Vinkovci

Internet bonton Sestrinstvo Mehatronika Porast.hr – imovinsko savjetovanje Superna - Izrada EU projekata, poboljšanje poslovanja, savjetovanje

Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Vinkovci
Sveta tri kraljaNova godinaZaštita prava autora i korisnikaPredstavljanje knjige Marijana AlmašaFil Tilen po prvi puta u VinkovcimaSveti StjepanBožić

vinkovci.com.hr preporuča
Web hosting

Online izdanje - i do 80% popusta
Jutarnji List Današnje izdanje (i do 80% popusta) Sportske Novosti Današnje izdanje (i do 80% popusta) Slobodna Dalmacija Današnje izdanje (i do 80% popusta)

Horoskop - vinkovci.com.hr

Anketa je zatvorena

REKLAME

inFarkturiranje

Vinkovci RSS - Powered by: WMD - Web Hosting Vinkovci - CMS Vinkovci - Izrada web stranica Vinkovci - SEO Vinkovci - Web trgovina Vinkovci - Posao Vinkovci